blog, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, shop/, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
dalibor zizka

O společnosti

KATA, a.s.
se sídlem 542 42 Pilníkov
Pilníkov čp. 397
IČ: 49286773
DIČ: CZ49286773
společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové oddíl B, vložka 2740

V dubnu 1993 byla založena velmi úspěšná společnost Kata spol. s r. o. Pilníkov, která působila na našem trhu 15 let. Na počátku února 2008 došlo k přeměně její právní formy na Kata, a. s.

KATA a.s. je vlastníkem a provozovatelem největší sítě restauračních zařízení v Královéhradeckém kraji. Cílem společnosti je mít příjemnou restauraci v každém větším městě nebo obci uvedeného regionu. V současné době se již jedná o desítky sport-barů, restaurací a podobných typů provozoven.

Podnikatelské aktivity společnosti poskytují pracovní příležitosti pro zhruba 300 lidí. Celoročně nabízíme profesní uplatnění v oborech vedoucí provozovny, servírka a číšník.

Nejen do vlastních, ale i do provozoven ostatních obchodních partnerů dodává naše společnost nejnovější výherní hrací přístroje, juke boxy, elektronické šipky, stolní fotbaly, kulečníkové stoly a další sortiment výherní a zábavní techniky.

Pro všechny uvedené produkty je zajištěn bezplatný servis do 24 hodin, včetně sobot a nedělí.

kata

Materiálně technické zázemí akciové společnosti zajišťuje dceřinná společnost DZ-SERVICE spol. s r.o. Pilníkov. Zde najdete velké skladovací prostory, truhlárnu, zámečnické a elektrikářské dílny, autodopravu, stavební a servisní středisko. Součástí této firmy je velkoobchod s vínem, pivem a nealkoholickými nápoji. Velmi úspěšně si vede i vlastní prodejna BARVY-LAKY a prodejna nábytku, které jsou umístěny v obchodním středisku Rubín v Trutnově. Ubytovací služby poskytuje penzion U Dalibora ve Vlčicích.

Podnikatelské aktivity v oblasti loterijního průmyslu rozvíjí i dceřinná společnost Refil, spol. s r.o., která má sídlo v Hradci Králové.

Ekonomické výsledky nám umožňují každoročně poskytovat významné finanční částky na sociální, zdravotní, ekologické, kulturní, sportovní a jiné veřejně prospěšné účely. S tímto cílem byl založen i Sportovní klub KATA, který se snaží cílevědomě podporovat aktivity především dětí a mládeže v různých sportovních odvětvích.

Každému, kdo má zájem o naše služby, rádi odborně poradí pracovníci společnosti v jejím sídle v Pilníkově.